PRZYPOMINAJKA! "RAW"! - patronat medialny Detektywa Książkowego

Dzień dobry Kochani!
Chciałabym Wam przypomnieć o fantastycznej powieści, czyli o "RAW". Jeżeli jesteście już po lekturze mojej recenzji to na pewno już wiecie jakie wrażenie wywarła na mnie ta książka. Uwielbiam pióro Belle Aurory i jestem pewna, że każdą jej powieść mogę brać w ciemno. Po słodkim "FRIEND ZONED" nadszedł czas na niepokojący "RAW". Jesteś fanką mrocznych romansów? W takim razie ta powieść jest dla Ciebie :)
Nie wszystkie potwory czają się w ciemnościach.
Niektóre kryją się w świetle dnia.


Alexa Ballentine uciekła z domu, gdy tylko skończyła szesnaście lat. Wolała mieszkać na ulicy, niż dłużej żyć z ludźmi, którzy nie potrafili jej pokochać. Teraz, w wieku dwudziestu sześciu lat, mimo trudnych życiowych doświadczeń, ma pracę, którą kocha. Jest wykształconą, młodą kobietą i może pomagać innym ludziom.

Ale jest też on. Alexa nie wie, kim jest. Zwykle ma na głowie kaptur i obserwuje ją z daleka. Dziewczyna zdaje sobie sprawę, że powinna zgłosić tę sprawę policji, ale wbrew zdrowemu rozsądkowi czuje się bezpieczna, kiedy jej stalker znajduje się w pobliżu. Jest wręcz zafascynowana nieznajomym mężczyzną.

Kiedy zostaje napadnięta, to właśnie on przychodzi jej na ratunek. W ten sposób Alexa w końcu dowiaduje się, kim jest nieznajomy. Wkrótce dowie się również, że nie chodził za nią bez powodu i że wbrew pozorom nie jest ani bezdomny, ani szlachetny.

Będzie chciał, żeby Alexa zapłaciła za coś, co zrobiła w przeszłości, i żeby zrobiła to na jego zasadach. 


 Jak doskonale wiecie zakochałam się w powyższej książce. Kocham ją za wszystko - emocje, głębię i fatalne zakończenie. O tak.... zakończenie nie było fajne :D Ale właśnie dla tego zakończenia musicie przeczytać tę powieść. Szczęka Wam opadnie. Gwarantuję Wam to! 
      A teraz zobaczcie jaka ta książka jest fotogeniczna. Wiem, wiem na pewno nie oceniacie książki po okładce, prawda? Każdy tak mówi, a potem narzeka, że oprawa graficzna nie spełniła jego oczekiwań :D W każdym razie o wydanie Raw nie musicie się martwić, bo pozycja została porządnie wydana. A zobaczcie jak pięknie prezentuje się na zdjęciach :))

 

 Moi Drodzy!
Skusicie się na tę powieść? Czy nie macie jej w planach? Czekam na Wasze komentarze! 
Do napisania!

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Detektyw Książkowy , Blogger