Zapowiedź - "OKO PUSTYNI"

Dzień dobry Kochani!!
Tak na szybko chciałabym Wam przypomnieć, że 24 maja 2019 roku, swoją premierę będzie miała najnowsza powieść Richarda Schwartza. Chodzi oczywiście o "Oko pustyni". Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam tę serię i po cichu liczę, że Wy również ją uwielbiacie. Dostaje od masę wiadomości na Instagramie dotyczącej tej serii, dlatego musiałam Was także tutaj poinformować o tej gorącej premierze. Czy tylko ja na tę książkę czekam? Jestem pewna, że nie! Zapraszam Was do zapoznania się z całą zapowiedzią!

O czym jest "Oko pustyni"?

W poszukiwaniu sojuszników w walce z niszczycielskim Thalakiem wojownik Havald, pół-elfka Leandra, mroczna elfka Zokora i pozostali członkowie drużyny trafiają do pustynnego Besarajnu. Są zmuszeni zostać tu dłużej, by uwolnić Leandrę z rąk handlarzy niewolników. Wpadają przy tym w wir walki o tron, która wstrząsa Gasalabadem, stolicą monarchii. Niebagatelną rolę odegra w niej magiczny artefakt − Oko Gasalabadu, a Havaldowi i jego towarzyszom przyjdzie się zmierzyć z politycznymi intrygami, knowaniami zamachowców, mroczną magią nekromantów i… ze sługą Arminem, któremu nie zamykają się usta.
Trzeci tom rewelacyjnej serii fantasy Tajemnica Askiru to skwar i egzotyka obcego emiratu, magia, przygoda i niezapomniani, wyraziści bohaterowie w najlepszym wydaniu. 


 Spójrzcie tylko na te trzy piękne i okazałe okładki. Ja jestem w nich totalnie zakochana! Dwa pierwsze tomy były rewelacyjne, dlatego polecałam je gdzie tylko się dało. Dla mnie twórczość Richarda Schwartza jest niesamowicie dojrzała i śmiało mogę napisać, że jest to fantastyka na najwyższym poziomie! Drugiej takiej serii na polskim rynku z pewnością nie znajdziecie. Nawet sobie nie wyobrażacie jak niesamowicie stęskniłam się za moimi ulubionymi bohaterami! 

Koniecznie podzielcie się ze mną swoimi wrażeniami!Znacie tę serię? Czekacie na kontynuację? :)
Do napisania!

P.s.
Łapcie fragment powieści pod linkiem:

 http://bit.ly/OKO-PUSTYNI-FRAGMENT

3 komentarze:

  1. Kochana, Ty na pewno wiesz,że kupiłam dwa pierwsze tomy z Twojego polecania! Jak dla mnie jesteś ambasadorkę tej serii. Ciągle o niej nawijasz, a to na instastory czy instagramie :) A ja uległam Twojej pokusie i uważam, że jest to NAJLEPSZA SERIA jaką przeczytałam w swoim życiu. Taką fantastykę kocham i uwielbiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też czekam na trzeci tom! Haha, widzę, że nie tylko ja kupiłam dwa pierwsze tomy z Twojego polecania *.* Nie wiem jak to się stało, ale premiera trzeciego tomu mi gdzieś uciekła.....A już złożyłam zamówienie :((

    OdpowiedzUsuń
  3. Lubię tę serię :) Moim zdaniem jest super.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Detektyw Książkowy , Blogger