Mój nowy patronat! GAMING HOUSE - Dominiki Smoleń

 Dzień dobry Kochani! 
Jestem tak podekscytowana, że nie wiem od czego zacząć! Może od pewnej cudownej wiadomości, że mój blog objął najnowszą powieść Dominiki Smoleń patronatem medialnym! Jeżeli dość  długo obserwujecie mojego bloga, to na pewno wiecie, iż nie biorę byle jakiej książki pod swoje skrzydła. A "Gaming House" Dominiki Smoleń jest naprawdę wspaniałą, zabawną i przede wszystkim oryginalną powieścią, która  wielokrotnie zaskoczy Was podczas czytania. Ja jestem zakochana w tej powieści i mam nadzieję, że Wy również ją pokochacie - innej opcji nawet nie biorę pod uwagę!

 O czym jest "GAMING HOUSE"?

Jeden dom. Ośmioro przyjaciół, którzy są geekami komputerowymi. Przygody, które potrafią rozbawić do łez.

Kiedy grupa znajomych zdecydowała się zamieszkać razem, nie zdawała sobie nawet sprawy z tego, jak wiele rzeczy może nie wyjść po ich myśli i jak wiele dramatów może zawitać do ich życia. Jak każdy jednak wie - na przyjaciół zawsze można liczyć. Pytanie tylko - czy na tych też?

"Gaming house" to wspaniała, lekko humorystyczna historia, która wprowadzi w Wasze życie wiele uśmiechu. Dajcie jej szansę i pozwólcie zanurzyć się w wir prawdziwej miłości i ponadczasowej przyjaźni. 

PREMIERA 21.05.2019! 

 A może chcecie zobaczyć jak prezentuje się całość? Poniżej zobaczycie całą okładkę, a w tajemnicy Wam zdradzę, że w środku książki znajdziecie piękne, niepowtarzalne ozdobniki! Wydawnictwo WasPos doskonale wie, jak wydać piękną, niepowtarzalną i przyjemną dla oka powieść!


A na sam koniec zdradzę Wam czego możecie spodziewać się w najbliższym czasie:

- wywiadu z autorką, a nawet dwóch,
- przedpremierowej recenzji na blogu, 
- postu o nazwie "Dlaczego warto przeczytać "Gaming House", 
- grafik z cytatami!

Jest na co czekać! A tymczasem żegnam się z Wami i zabieram się za "spam" z "Gaming House". Nawet nie wiecie jak bardzo kocham tę książkę <3 Jestem zaszczycona, że mogę jej patronować!
Do napisania!  

6 komentarzy:

 1. Jestem facetem, ale kurde.Chcę przeczytać tę powieść. A skoro jest to Twój patronat to muszę go kupić :) Wiesz, że nigdy nie zawiodłem się na Twoich recenzjach dotyczących fantastyki, czy thrilerów? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niektóre blogerki biorą wszystkie patronaty jakie tylko mogą, a potem piszą "Ta jest super, ta też i ta". A ty zawsze bierzesz tylko perły, dlatego kiedy widzę Twoje logo to jestem pewna, że będzie to dobra lektura :) A tak w ogóle to dzięki tobie kupiłam "Bieg do gwiazd" <3 I zakochałam się, zakochałam się na maxa

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam ją w planach :) I gratuluję :)
  http://whothatgirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję patronatu ;). Ja jednak nie wiem czy jest to książka dla mnie...


  Pozdrawiam,
  Lady Spark
  [kreatywna-alternatywa]

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! Brawo, nie ma to jak mały sukces ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Detektyw Książkowy , Blogger