Dwie gorące zapowiedzi od wydawnictwa NieZwykłego!

Dzień dobry Kochani!
Dawno tutaj nie było żadnych książkowych zapowiedzi, prawda? Czas najwyższy to zmienić! A tak doskonale się składa, że  za kilkanaście na książkowe salony wejdą dwie piękne powieści od wydawnictwa Niezwykłego. Jeżeli pilnie obserwujecie moje social media to na pewno już wiecie o jakich perełkach mowa. Czy jesteście gotowi, aby poznać dwie intrygujące powieści? W takich razie zapraszam Was do przeczytania mojego posta!

1. "PUNK 57" - Penelope Douglas 

Dzisiejsze zapowiedzi musiałam rozpocząć od najnowszej powieści Pani Douglas, bo jestem jedną z największych fanek twórczości autorki. Na każdą jej książkę czekam z ogromną niecierpliwością i doskonale wiem, że nie zawiodę się na jej prozie. Moja przygoda z autorką rozpoczęła się od pozycji "Dopóki nie zjawiłaś się Ty", ale moje serce skradła zupełnie inną opowieścią. Chodzi tutaj oczywiście o "Birthday girl", którą pokochałam całym czytelniczym serduchem. Strasznie jestem ciekawa jak odbiorę "PUNK 57" i czy ta pozycja zyska moje uznanie.  Jak myślicie? Poniżej  możecie przeczytać opis książki od wydawcy:

Zamknij oczy. Nie ma tutaj nic, co można zobaczyć.
Była dla niego wszystkim. Myślał nawet, że się w niej zakochał. Dziewczyna z listów, jego Ryen. Obiecali sobie, że nigdy się nie spotkają i nie będą siebie szukać w mediach społecznościowych. Żadnych zdjęć, żadnych spotkań. Tylko listy i oni.
Jednak Misha spotkał ją zupełnie przypadkiem, na imprezie zorganizowanej po to, żeby zebrać fundusze na trasę jego nowo powstałej kapeli. Była tam jego Ryen. I Misha zrozumiał, że dziewczyna z listów go okłamała. Nie była wcale taka, jak to sobie wyobrażał. Była… gorąca. Postanowił, że nie zdradzi jej, kim jest. Jeszcze nie teraz.
I wydarzyła się tragedia. Tragedia, do której być może by nie doszło… gdyby tamtego wieczoru Ryen nie zawróciła mu w głowie. Teraz Misha już nie chce jej znać. Jedyne, czego chce, to ją znienawidzić i zapomnieć, że kiedyś była jego.
Ryen nie wie, czemu Misha nie odpisuje. Za to do jej poukładanego życia wkracza chłopak, który wyraźnie ma zamiar je zniszczyć. Tylko czemu Ryen nie potrafi przestać o nim myśleć?

Przeczytaliście ten opis? Czy tylko mnie zrobiło się gorąco? OMG! Czujecie tą bijącą nienawiść, pożądanie i miłość? Ja to normalnie czuję! Mam nadzieję, że ta książka okaże się takim hitem jak myślę!

PREMIERA "PUNK 57"
12 CZERWIEC2. "ROZSTANIE" - Stylo Fantome
Poniżej w komentarzach nawet nie chcę czytać, że jeszcze nie przeczytaliście genialnego "Poniżenia"! Kochani, to miał być Wasz must have! Za dosłownie kilka dni swoją premierę będzie miał drugi tom i teraz szybciutko musicie nadrobić zaległości!! Ja uwielbiam, uwielbiam i jeszcze raz uwielbiam historię Tatum i Jamesona, a jednocześnie jej nienawidzę. Widzicie jakie emocje może wzbudzić jedna książka? Koniecznie poznajcie twórczość Pani Fantome, bo na pewno nie będziecie tego żałować. Poniżej możecie zapoznać się z opisem książki od wydawcy :)

Wszystko zdaje się być grą, dopóki komuś nie dzieje się krzywda, a to, co Jameson Kane zrobił Tatum O’Shea przekracza granice tego, co wybaczalne. Tate pragnie, żeby zniknął na zawsze z jej życia, a on szybko uczy się, że stare powiedzenie: „Nie doceniasz tego, co masz, dopóki tego nie stracisz” jednak ma sens.
Jameson nigdy nie był dobry w przestrzeganiu zasad, a gdy postanawia walczyć o odkupienie, zrobi wszystko, by dopiąć swego. Proponuje ostatnią grę, która – jeśli Tate się na nią zgodzi – zakończy wszystkie inne. Nie wątpi w swoją wygraną, ale Tate ostrzega go, że nie ma szans; tym razem nie przegra. Nie wie jednak, że Jameson gotów jest na wszystko. Jeśli będzie trzeba, złoży u jej stóp cały świat. A nawet odsłoni swoją duszę.
Nie wziął jednak pod uwagę, że to wszystko się skończy.
Teraz Jameson może jedynie modlić się, by wyrządzone przez niego zło nie odcisnęło na Tate swojego piętna. Czasami trudno powiedzieć, kto tak naprawdę jest złem wcielonym…

PREMIERA "ROZSTANIA"
5 CZERWIEC
A na sam koniec mam dla Was kilka ślicznych i gorących grafik :) Koniecznie dajcie mi znać w komentarzach czy czekacie na te książki :))


"PUNK 57" - PENELOPE DOUGLAS

"ROZSTANIE" - STYLO FANTOME

Do napisania Skarby!
5 komentarzy:

 1. W czerwcu wyczuwam debet na karcie :D Nie wiedzialam, że wychodzi nowa książka Douglas!!! A "Birthday girl" ubóstwiam !

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam na "Rozstanie"!!!! <33 Nie mogę doczekać się tej książeczki. Rozumiem, że zostanie wydana cała trylogia? :3

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno oba tytuły znajdą wielu swoich zwolenników. 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem którą wybrać, ale chyba "Punk 57" :)

  OdpowiedzUsuń
 5. "Punk 57" zamówione! <3 Nie wiedziałam, że ta ksiażka u nas wyjdzie, a tu proszę :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Detektyw Książkowy , Blogger