Poznajcie "RAW"! Najnowszy patronat Detektywa Książkowego!

Dzień dobry Kochani!
Już za chwilę, już za moment! Poznacie hipnotyzującą, magnetyczną i nieziemską historię. Za kilkanaście dni będziecie mogli poznać głośne, niegrzeczne i gorące "RAW", czyli przyszły hit lipca! O twórczości Belle Aurory nie da się zapomnieć! Ta seksowna okładka będzie Was prześladować.  Ta intrygująca opowieść sprawi, że noc stanie się dniem, a dzień stanie się nocą. Zło jest wszędzie i wcale nie ukrywa się za mrokiem, bo największe potwory przechadzają się w ciągu dnia. Czy jesteście gotowi na mroczne oblicze "RAW"? W takim razie, zapraszam do zapoznania się z moją zapowiedzią patronacką!Nie wszystkie potwory czają się w ciemnościach. Niektóre kryją się w świetle dnia.


        Alexa Ballentine uciekła z domu, gdy tylko skończyła szesnaście lat. Wolała mieszkać na ulicy, niż dłużej żyć z ludźmi, którzy nie potrafili jej pokochać. Teraz, w wieku dwudziestu sześciu lat, mimo trudnych życiowych doświadczeń, ma pracę, którą kocha. Jest wykształconą, młodą kobietą i może pomagać innym ludziom.
        Ale jest też on. Alexa nie wie, kim jest. Zwykle ma na głowie kaptur i obserwuje ją z daleka. Dziewczyna zdaje sobie sprawę, że powinna zgłosić tę sprawę policji, ale wbrew zdrowemu rozsądkowi czuje się bezpieczna, kiedy jej stalker znajduje się w pobliżu. Jest wręcz zafascynowana nieznajomym mężczyzną.
      Kiedy zostaje napadnięta, to właśnie on przychodzi jej na ratunek. W ten sposób Alexa w końcu dowiaduje się, kim jest nieznajomy. Wkrótce dowie się również, że nie chodził za nią bez powodu i że wbrew pozorom nie jest ani bezdomny, ani szlachetny.
     Będzie chciał, żeby Alexa zapłaciła za coś, co zrobiła w przeszłości, i żeby zrobiła to na jego zasadach. 

Czy ten opis nie jest intrygujący? Moim zdaniem jest! Coś czuję, że będziecie zadowolone z tej książki. A skąd to wiem? Bo jestem już po lekturze i na dniach pojawi się moja opinia :) Ale zanim to nastąpi musicie jeszcze chwilkę poczekać :) Póki co nacieszcie się pięknymi grafikami!


To jak? Macie tę książkę? Kupicie sobie tę książkę? :))

Do napisania!

4 komentarze:

 1. Gratuluję patronatu :) A lekturę mam w planach :)
  http://whothatgirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Mam w planach "RAW" <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Strasznie się cieszę Detektywie! Twoje patronaty zawsze są wspaniałe :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Detektyw Książkowy , Blogger