Dzień z...... Cassandrą Clare i Wesley Chu!

 
Dzień dobry moi Mili!
Od kilku dni myślałam o nowej serii na blogu, żeby nie zanudzić Was samymi recenzjami. Dlatego od dzisiaj tutaj oraz na blogu rozpoczniemy tematyczne dni. O co w tym wszystkim chodzi? Każdego dnia na moich social będę skupiać się tylko na jednej książce, więc skoro na Instagramie była dzisiaj mowa o Clare to tutaj oraz na Instastory również będzie :) Tematyczny dzień z Cassandrą Clare! o takim czymś marzy każdy książkoholik, prawda? Późnym wieczorkiem spodziewajcie się mojej opinii o najnowszej książce autorki.... Słyszeliście już o "Czerwonych zwojach magii"? Yes or not? 


Tytuł oryginalny: The Red Scrolls of Magic
Tłumaczenie: Michał Szalbierski
Wydawnictwo: We Need YA!
Rok wydania: 2020
Trylogia: Najstarsze Klątwy, tom 1
Oprawa: miękka
Liczba stron: 472Jedyne, o czym marzył Magnus Bane, to podróż po Europie z Alekiem Lightwoodem – Nocnym Łowcą, który wbrew przeciwnościom losu w końcu został jego chłopakiem. Jednak gdy tylko para zadomawia się w Paryżu, przybywa stary przyjaciel z wiadomościami o sławiącym demona kulcie zwanym Szkarłatną Ręką. Kult został lata temu założony przez Magnusa dla żartu, teraz pod nowym przywództwem dąży do wywołania chaosu na całym świecie. Magnus i Alec wyruszają w pogoń po Europie, aby wyśledzić Szkarłatną Rękę i ich nieuchwytnego nowego przywódcę, zanim zgrupowanie spowoduje więcej szkód. Magnus i Alec będą musieli zaufać sobie bardziej niż kiedykolwiek – nawet jeśli oznacza to ujawnienie tajemnic, które chcieli zatrzymać tylko dla siebie 

Jeżeli mnie obserwujecie na moich social mediach to zapewne już wiecie, że ta książka skradła moje serce. Autorka pozytywnie mnie zaskoczyła, a jej duet z Wesley Chu rozwalił system! Cieszę się, iż Clare nawiązała współpracę z Chu, bo dzięki temu cała historia jest bardziej egzotyczna i świeża! Należysz do domu Nocnych Łowców? Chcesz znowu zatracić się w tym fantastycznym świecie? W takim razie szybciutko wpisuj na swoją listę "Czerwone zwoje magii". Pozycja obowiązkowa dla fanclubu Aleka i Magnusa! Spodziewajcie się mojej recenzji wieczorkiem :) 

Do napisania!

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Detektyw Książkowy , Blogger