JESTEM AMBASADORKĄ "RATOWNIKÓW CZASU"!

Dzień dobry moi Mili!
Kilka dni temu otrzymałam świetną wiadomość, ponieważ udało mi się otrzymać tytuł AMBASADORA KSIĄŻKI! Jeżeli obserwujecie mnie od jakiegoś czasu to na pewno wiecie, że nie biorę byle czego pod swoje ambasadorskie/ patronackie skrzydła. Bardzo zależało mi na tym, aby najnowsza książka Pani Justyny była pod moim ambasadorstwem! Na całe szczęście wszystko się udało i już dzisiaj mogę zachęcać Was do przeczytania tej fantastycznej książki! Jesteście ciekawi co dla Was przygotowałam? Zapraszam do rozwinięcia!

Pierwszy tom nowej serii Justyny Drzewickiej, autorki serii NIEPOWSZEDNI.
Ø Trzytomowa seria dla czytelników w wieku 9-12 lat
o charakterze przygodowym
z elementami humoru i edukacji.
Ø Czarno-białe komiksowe ilustracje.Bohaterowie serii to dwójka współczesnych trzynastolatków, Sara i Daniel, którzy zostają zabrani w podróż do przeszłości przez sympatycznego nicponia z 2118 roku. Można by go nazwać humanoidem, gdyby nie to, że ma postać kota o osobowości na pół kociej, na pół „nastoletniej”. To nie działanie czarów – podróż w czasie jest możliwa dzięki technologii z czasów kota.
W pierwszym tomie cyklu bohaterowie udają się do Bolonii końca XV wieku, gdzie studiuje Mikołaj Kopernik. Nie potrafią odmówić sobie podróży – fascynuje ich świat, który znają tylko z filmów i książek, ale chcą też zerknąć na prawdziwego Kopernika, z krwi i kości, a nie sztywną i pozbawioną życia postać patrona ich szkoły.
Przygoda, która miała przyjemna i bezpieczna, okazuje się skomplikowana wskutek lekkomyślności kota, który ściąga do oprogramowania wirus, co zmienia nie tylko przeszłość, ale też piętrzy przeszkody uniemożliwiające bohaterom powrót do domu, do swoich czasów. Od ich pomysłowości, odwagi i determinacji zależy nie tylko sukces misji powrotnej, ale też przyszłość Mikołaja Kopernika, który bez pomocy trójki archeoturystów nie zostanie astronomem.
„Ratownicy czasu” łączą typowe dla tej Autorki fabularny rozmach, ujmujące postaci oraz językowe bogactwo z niezwykłym poczuciem humoru i subtelnie podaną historyczną wiedzą. 

PREMIERA 16 PAŹDZIERNIKA 2019!

Chcecie poznać autorkę osobiście? Zrobić sobie z Panią Justyną zdjęcie, albo zgarnąć autograf? W takim razie na Targach Książki w Krakowie będziecie mieli okazję <3 

Spotkanie odbędzie się 26 października o godzinie 14.00!!

Serdecznie zapraszam! <3 

A już za kilka dni powiem Wam co więcej o "Ratownikach czasu"..... Jesteście ciekawi?
Do napisania!

6 komentarzy:

 1. Detektywie, świetna sprawa! Właśnie zauważyłam, że nie bierzesz każdej książki pod swoje skrzydła. Ale wiesz? To dobrze! Dzięki temu te wszystkie patronaty/ambasadorstwa nie zlewają się w jedno. Ja nie rozumiem jak można mieć 6 patronatów/ambasadorstw w ciągu jednego miesiąca.... :)Czekam na kolejne posty z "Ratowników czasu"!

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka nie dla mnie, nie mój target wiekowy.

  OdpowiedzUsuń
 3. W takim razie trzymam rękę na pulsie! Pozdrawiam!^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka nie dla mnie, ale gratuluję ambasadorstwa. 😊

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Detektyw Książkowy , Blogger