Moje plany czytelnicze na najbliższe dni, czyli książki, książki i jeszcze raz książki!

Dzień dobry Kochani!
Przez ostatnie dni moja aktywność trochę spadła, ponieważ studia nie dawają mi spać po nocach. Niestety jeszcze w tym tygodniu czekają mnie dwa trudne egzaminy, a później będę mieć kilka dni luzu - nawet nie wiecie jak czekam na te "lżejsze" dni. Nie chciałabym jednak, aby ten blog był zaniedbywany, dlatego przez ten tydzień będę pokazywać Wam książki, które będę czytać w najbliższym czasie. Kto wie może któraś książka Was zaintryguje? Zapraszam do zapoznania się z najnowszym postem. 


1. "Piękno bólu" 

Umówili się na trzy miesiące... ale tej miłości nie dało się zamknąć w ramy.
Jack McLachlan to magnat winiarstwa i jeden z najbardziej pożądanych kawalerów do wzięcia w Australii. Sukcesy i bogactwo sprawiły, że dobrze wie, co oznaczają skomplikowane relacje miłosne. Właśnie dlatego wykorzystuje wszelkie środki, które pozwolą mu uniknąć problemów. Interesują go piękne kobiety, ale nie chce mieć żadnych zobowiązań. Aranżuje związki jak biznesowe umowy, które niczym się od siebie nie różnią. Nie uznaje związków na długie lata. Nie używa prawdziwych imion; ani swojego, ani kobiety, z którą się spotyka.
To jego gra i jego reguły. I grałby według nich dalej, ale gdy w jego życie wkracza ona, jest zmuszony zmienić strategię. Laurelyn Prescott jest graczem, jakiego nie spotkał nigdy wcześniej. Kiedy nawiązuje trzymiesięczny romans z piękną piosenkarką ze Stanów, świat Jacka staje na głowie. Nic nie idzie zgodnie z planem, a on łamie coraz więcej swoich zasad dla dziewczyny, która powoli staje się czymś, czego istnienie uważał za niemożliwe. Elementem, który całkowicie zmieni reguły jego gry. 
2. "Opowieści z piasku i morza"

 Pustynia skrywa jeszcze więcej magicznych tajemnic, czy chcesz poznać je wszystkie? Bestsellerowa autorka nagrodzona Goodreads Choice Awards sięga po krótką formę! Przed Wami ekskluzywna kolekcja opowiadań ze świata Bunt
owniczki z pustyni. Doskonałe uzupełnienie dla fanów serii lub wprowadzenie dla tych, którzy chcą zacząć pustynną przygodę z Niebieskooką Bandytką. Pod pięknie uszlachetnioną okładką skrywa się zbiór historii opatrzonych ilustracjami genialnej Dixie Leoty. 


4."Adler" 

W małym miasteczku na południu Anglii dochodzi do krwawych incydentów. Początkowo ofiarami tajemniczych napadów są lokalne zwierzęta, jednak z biegiem czasu ataki nasilają się, aż wreszcie w noc Halloween, podczas obłędnej imprezy w ruinach klasztoru, dochodzi do prawdziwej tragedii. Policja uchyla się od rzucenia światła na sprawę, więc mieszkańcy osady sami zaczynają szukać winnych. Na zaproszenie jednego z nich, do miasteczka przybywa młody zoolog Adler, syn legendarnego szkockiego biologa i łowcy. Adler rozpoczyna prywatne śledztwo i stopniowo odkrywa mroczne sekrety okolicznych lasów. Historia szybko zmierza do zaskakującego i zgubnego końca.
 

Kochani,
tak prezentują się moje plany na najbliższe dni :D A Wy co teraz czytacie? Co macie w planach? Czekam na Wasze komentarze!
Do napisania!

4 komentarze:

  1. Moje plany na najbliższy czas, ogólnie rzecz ujmując, to nadrabianie zaległości czytelniczych. Obecnie czytam książkę Mii Sheridan Bez złudzeń. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja tez muszę nadrobić czytanie, ale nie ma kiedy :D Może po świętach? :DD

    OdpowiedzUsuń
  3. A ja mam teraz bardzo fajny tydzień, więc będę czytać, czytać i jeszcze raz czytać :D Tylko jeszcze nie wiem co:D

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Detektyw Książkowy , Blogger