[ZAPOWIEDŹ] - "Bieg do gwiazd" Dominiki SmoleńHej Kochani!
Dzisiaj mam dla Was trochę inny post niż dotychczas, ponieważ będzie on dotyczył pewnej pięknej, bolesnej i szczerej książki. Mowa tu o powieści Pani Dominiki Smoleń pt."Bieg do gwiazd". Ja już teraz mogę Wam powiedzieć, że uwielbiam tę historię! Z pewnością opowieść Ady przypadnie Wam do gustu! <3
Chcecie dowiedzieć się o niej czegoś więcej? :)
OPIS

Czy diagnoza lekarska przekreśli marzenia młodej dziewczyny?
Cukrzyca. Słowo, które zmienia życie na zawsze. Choroba, z którą każdy może mieć do czynienia. Błogosławieństwo czy klątwa?
Ada była pewna, że usłyszała wyrok śmierci. Bez wsparcia rodziców i przyjaciół coraz bardziej zamykała się w sobie, popadając w depresję. Po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego dostała list od babci, który diametralnie zmienił jej nastawienie do rzeczywistości. Zapragnęła stać się normalną nastolatką, nawet jeśli oznaczałoby to walkę z własnymi słabościami.
Bieg do gwiazd to wstrząsająca historia o dziewczynie, która uczy się żyć na nowo. Historia, obok której nie można przejść obojętnie. 

 (Zakochałam się w okładce!)


Nie wiem jak Wy, ale ja już odliczam dni do 5 Lutego!! Opis intrygujący, treść powalająca, a okładka pełna gwiazd! Czego chcieć więcej? :)

Kochani,

mam nadzieję, że ten tytuł znajdzie się na Waszej liście "Do kupienia", "Do przeczytania", "Must have"!
Do napisania!

7 komentarzy:

 1. Zapamiętuję tytuł i dodaję do mojej listy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. W końcu ktoś poruszył tę tematykę. Tytuł sobie zapisuję!
  A okładka naprawdę jest śliczna *.*

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładna okładka, zwłaszcza jak na polską autorkę bo nasi graficy potrafią czasem odwalić taką straszliwą fuszere...
  Zapisuje tytuł bo w tym roku postanowiłam polubić się trochę z naszymi polskimi autorami bo dotychczas szło mi to bardzo opornie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi bardzo ciekawie, do tego piękna okładka- mam nadzieję, że prędzej czy później uda mi się tę książkę przeczytać :D
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie~ Nataliaaa
  http://happy1forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Detektyw Książkowy , Blogger