"Oczy wilka" - Alicja Sinicka

              Oczy są odzwierciedleniem duszy. Usta kłamią, ale oczy podobno nigdy... Ale czy na pewno? Co byś zrobiła gdybyś na ulicy spotkała mężczyznę o hipnotyzujących oczach? Intrygujących? Tajemniczych? Skoro w oczach zawarta jest prawda, to czy byś uciekła od mężczyzny, którego spojrzenie jest ostre jak brzytwa, niebezpieczne jak huragan i pociągające jak nic innego? Czy dałabyś się oczarować? A może faktycznie rozważałbyś ucieczkę? Jak myślisz... co zrobiła Lena? Zapraszam do przeczytania mojej recenzji!

           Spójrz mu w oczy. Wkrocz do świata namiętności, tajemnic i zaskakujących fascynacji.Lena Kajzer przeprowadza się z Katowic do małej miejscowości Głębia. Zaczyna nowy rozdział w swoim życiu. Jednak stłuczki z terenowym BMW nie było w planach. Podobnie jak jego właściciela.Artur Mangano to człowiek owiany aurą tajemnicy. Jego jasnobłękitne tęczówki przypominają oczy drapieżnego wilka. Wywołują uczucie lęku, respektu, ale i pożądania. Dała mu się porwać. Zawładnął nią. Jednak kim naprawdę jest ten człowiek o zniewalającym spojrzeniu? 
                         Nie chciałabym Was teraz skłamać, ale jest to moje trzecie spotkanie z twórczością naszej polskiej autorki. Szczerze? Nie wiem jak to robi Pani Alicja Sinicka, ale za każdym razem bardzo pozytywnie mnie zaskakuje. Po fantastycznej  "Obserwatorce", szalonej "Stażystce" przyszedł czas na niepokojące  "Oczy wilka"! Czy ta powieść również mnie zaskoczyła? No ba! Historia Leny i Artura rozpaliła mnie do czerwoności. Od samego początku czułam, że ta książka może być fantastyczna, ale nie spodziewałam się, aż tak wielkiego WOW! Szczerze? Pochłonęłam tę powieść w jedną noc. Nawet nie zważałam na to, że jutro muszę iść do pracy.... Czytałam i czytałam, a moje ekscytacja cały czas rosła w górę. Chciałam jak najszybciej dowiedzieć się co ukrywa przed nami Artur i jaką rolę w tym wszystkim odegra nasza Lena. Czy mężczyzna ma wobec niej jakieś plany? A może jego intencje wcale nie są takie czyste jak się wydaje... No cóż :) Czas pokaże.
          Wiecie co najbardziej lubię w twórczości Alicji Sinickiej? Autorka za każdym razem mnie zaskakuje. Jej książki są nietuzinkowe, nieszablonowe i wciągające jak nie wiem co. Bohaterowie nie są idealnymi ludźmi i z pewnością popełniają błędy. Ale czy zawsze ponoszą karę za swoje złe uczynki? Tego akurat Wam nie zdradzę. W każdym razie jeżeli lubicie niepokojące, szalone, a zarazem intrygujące powieści to musicie sięgnąć po prozę Pani Alicji. Satysfakcja gwarantowana! Zawsze jest mrocznie, szalenie i tajemniczo, czyli tak jak lubię. 
               "Oczy wilka" to wspaniała i mroczna opowieść o pożądaniu, tajemnicach i miłości, która nie zawsze jest idealna jak w bajkach. Jeżeli macie ochotę przeczytać coś oryginalnego i mocnego to skuście się na wznowiony debiut Alicji Sinickiej. Jestem pewna, że takiej autorki to jeszcze nie znacie!


4 komentarze:

  1. Z jednej strony ciekawi mnie ta książka, bo lubię twórczość Pani Ali, ale z drugiej nie wiem czy jest dla mnie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Twórczość autorki znam z innych książek i bardzo mi się podoba, więc po tę serię również na pewno sięgnę. 😊

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Detektyw Książkowy , Blogger