Opór, miłość, anioły i... pożądanie, czyli recenzja patronacka powieści Katarzyny Mak pt."Dotyk anioła"

                     Moje drugie spotkanie z twórczością Katarzyny Mak. Mój pierwszy patronat, który tak naprawdę wzięłam w ciemno. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Pani Kasia pisze w tak wspaniały sposób, że nie jestem w stanie tego opisać. Uwielbiam jej pióro, oryginalność i śmiałość w kreowaniu postaci. Jestem dumna, że mogłam objąć tę powieść patronatem medialnym, bo jest ona tego warta. Miłość, pożądanie, dotyk.... "Dotyk anioła". Czy jesteś gotowa, aby poznać uczucie namiętności i miłości? A może zguby? Zapraszam do zapoznania się z moją recenzją!

                        Od wieków dobro ściera się ze złem, a przeciwieństwa się przyciągają. Pytanie zatem nasuwa się samo: co się wydarzy, kiedy nagle spotka się dwoje ludzi tak różnych, jak ogień i woda? Angel jest synonimem czystości, idealnym przykładem wrodzonej skromności i uosobieniem anielskiej dobroci – na co już wymownie wskazuje choćby jej imię. Jest też bardzo religijna. Kocha otaczający ją świat, uwielbia ludzi i zwierzęta, z którymi od wczesnego dzieciństwa żyje w naturalnej symbiozie. Brad to przeciwieństwo Angel. Porywczy, pewny siebie, cyniczny. Na co dzień kat, który bez skrupułów zabija ludzi dla pieniędzy. Krótko mówiąc, Bradley to bardzo zły i niebezpieczny mężczyzna, którego lepiej omijać na swojej drodze. Los styka ich w najmniej oczekiwanym momencie. Jedno spotkanie w Las Vegas, jedna noc… opis wydawcy.
                      Miłość.... Miłość jest dziwnym zjawiskiem. Dla miłości jesteśmy gotowi na wszystko. Potrafimy walczyć o nią, nawet wtedy kiedy cały świat jest przeciwko nas. Kiedy kogoś naprawdę kochamy to potrafimy dla tej jednej osoby zmienić wszystko.... Tylko czy powinniśmy stać się inni dla tej naszej drugiej połówki? Przed właśnie takim dylematem stoją główni bohaterowie naszej fenomenalnej powieści. 
                         Angel ma złote serce. Jej imię jest anielskie, i ona właśnie tym aniołkiem jest. Kocha ludzi, wierzy w nich, a jej osoba jest odzwierciedleniem czystości, dobroci i wybaczenia. Dziewczyna jest skromna, kochana i pełna miłości dla innych. Nigdy nikt by nie przypuszczał, że to właśnie ona spędzi noc z diabłem.... Brad nie ma litości. Ma specyficzny zawód, ponieważ zabija ludzi dla pieniędzy. Każdego dnia, każde zlecenie zabiera mu cześć siebie. Nigdy nie przypuszczałby, że jedna noc z aniołem zmieni wszystko. Tylko co zrobić kiedy anioł nie ma ochoty na dalszą znajomość z diabłem?
        To było moje drugie spotkanie z twórczością Katarzyny Mak i z pewnością nie będzie ono ostatnie, ponieważ bez pamięci zakochałam się w powyższej książce. Powtarzam się, przepraszam, ale muszę to cały czas podkreślać. Sami doskonale widzieliście jak przeżywałam ją na Instastory! Ta powieść jest inna, niż wszystkie dotychczasowe powieści autorki. Jest pełna napięcia, rozdarcia, namiętności i skrajnych emocji. Czytając o przygodach Angel i Brada nie miałam bladego pojęcia jak potoczy się ich relacja. Czy będzie ona z przyszłością czy jednak bez. Tej historii nie da się czytać bez emocji i bijącego serducha! Sama łapałam się na tym, że z zawziętością przewracałam kolejne strony! Nie mogłam znieść tych emocji, wydarzeń i wyborów głównych bohaterów! Wow! Jestem pod ogromnym wrażeniem twórczości Pani Katarzyny i z pewnością sięgnę po kolejne jej utwory. Ta autorka doskonale wie o czym pisze i jak chce zainteresować czytelnika. Moim skromnym zdaniem jest to jedna z najlepszych książek ostatnich miesięcy,! Drugiej takiej nie znajdziecie na polskim rynku wydawniczym. Z niecierpliwością  czekam an kolejne książki autorki!
             Wiem, że się powtarzam, ale jestem dumnym patronatem powyższej powieści. Kocham tę książkę z całego serca i mam nadzieję, że skusicie się na jej przeczytanie. Czego powinniście się po niej spodziewać? Efektu WOW, który nie pozwoli Wam spać w nocy. Piękna, mocna i seksowna powieść dla naprawdę niegrzecznych dziewczynek! Nie mogę doczekać się kontynuacji!

Do napisania Slodziaki! 
P.s. jeżeli czytaliście tę książkę śmiało piszcie do mnie na priv! Z chęcią z Wami o niej pogadam!
Nie miejcie oporów!
      
 

1 komentarz:

  1. Zakochałam się w tej recenzji! Książka zbiera pochlebne opinie, więc czas dać jej szansę :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Detektyw Książkowy , Blogger