"Bogaty i grzeszny" - Meghan March

     Znacie historię Romea i Julii? Ta dwójka kochała się nad życie i chcieli być ze sobą na wieki. Niestety ich rodziny się nienawidziły. Ta nienawiść była tak ogromna, niszcząca i brutalna, że młodzi zdecydowali się na bardzo radykalny i ryzykowny krok. Wszyscy doskonale wiemy do czego to doprowadziło..... A co byście powiedzieli na współczesną wersję tej opowieści? Czy jesteście gotowi, aby poznać kolejną smutną, a zarazem namiętną historię? Zapraszam do przeczytania mojej opinii! 

               Przesiąknięta nienawiścią wspólna przeszłość od lat zatruwa życie Riscoffów i Gable’ów. Wojna między rodzinami przeszła już do legendy. Nawet mieszkańcy miasta byli zmuszeni opowiedzieć się po jednej ze stron. W takich warunkach związek kogokolwiek z Riscoffów z kimkolwiek z Gable’ów nie miał najmniejszych szans powodzenia. Kiedy więc wbrew zdrowemu rozsądkowi Lincoln Riscoff dał się oczarować idealnie pięknej Whitney Gable, na drodze do ich szczęścia stanął cały świat. W rodzinie Riscoffów wszystko, łącznie z najbardziej osobistymi sprawami, było podporządkowane pomnażaniu majątku i dbaniu o władzę. I Whitney, i Lincoln prędko zrozumieli, że łącząca ich więź to prawdziwa miłość. Byli gotowi na przeciwstawienie się presji obu klanów. Ale w grze niespodziewanie pojawił się ten trzeci. Ricky Rango, wschodząca gwiazda rocka i bożyszcze nastolatek, mógł mieć niemal każdą kobietę, jednak za cel postawił sobie zatrzymanie przy sobie Whitney. Musiała być jego, chociaż w sercu Ricky’ego nie było wobec niej szczerych uczuć...Ta gorąca historia to pierwsza część trylogii Bogactwo i grzech, opowiadającej o dramatycznym związku dwojga młodych ludzi. Pokochali się mimo ponad stuletniej waśni własnych rodzin — i nie widzieli świata poza sobą. Jak więc mogło dojść do tego, że rozdzielił ich inny mężczyzna? Dlaczego Whitney zdecydowała się złamać serce sobie i ukochanemu Lincolnowi? Jakie mroczne sekrety ukrywała? I czy kiedykolwiek uda jej się odkupić grzechy, których nie popełniła? Popełnionych grzechów nie odkupisz nawet za miliard dolarów.
       Uffffff! Co to była za opowieść..... Jeżeli obserwujecie mnie dość długo to na pewno wiecie, ze jestem największą fanką twórczości Meghan March. Nie wiem dlaczego, ale opowieści tej kobiety zawsze trafiają do mojego serca i sprawiają, że chcę więcej! Chyba żadnej autorki nigdy nie oceniałam tak wysoko jak właśnie ją. Pani March ma talent do pisania mocnych, trudnych i "brudnych" tekstów. Jej powieści nie są łatwe, przyjemne, ani nie skupiają się tylko na seksie. Owszem, powieści Meghan są seksowne i kipią od namiętności, ale posiadają różnorodnych bohaterów i ciekawą fabułę. Właśnie takie powinny być erotyki! Dlatego jeżeli ktoś do mnie pisze i pyta się jakie erotyk bym poleciła to zawsze odpisuję "Przeczytaj coś od Meghan March. Będziesz zachwycona". Nie będę skromna i napiszę, że zawsze mam rację. 
     A czy podobała mi się jej najnowsza powieść pt."Bogaty i grzeszny"? Szczerze? Bardzo! Aczkolwiek nie ukrywam, iż wielokrotnie miałam ochotę udusić autorkę za jej wyobraźnię! To co zafundowała głównym bohaterom przechodziło ludzkie pojęcie! Ból, namiętność, miłość.... to wszystko przeplatało się z kłamstwami, oszustwami i dobrymi intencjami.  Ta powieść nie należy do najlżejszych. Będzie mocno. Będzie seksownie. Będzie tragicznie. Czy jesteście na to przygotowani? Pamiętajcie, że nie każda opowieść kończy się happy endem, a brak szczerej rozmowy może doprowadzić do złamanych serc i nie tylko. Brzmi tajemniczo? Tak też jest.  Przygotujcie się na jazdę bez trzymanki. 
         Masz dość oklepanych erotyków? Chcesz przeczytać coś mrocznego, intrygującego i tajemniczego? W takim razie mam dla Ciebie idealną pozycję - przeczytaj "Bogatego i grzesznego". Ta powieść naprawdę jest niesamowicie grzeszna i bardzo bogata w różne przeżycia! Emocje, łzy i frustracja gwarantowane! 

Kochani, 
czytajcie to cudo! Uwielbiam ją całym serduchem!
Do napisania!

        

3 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Detektyw Książkowy , Blogger