Zapowiedzi wydawnictwa Initium!


Dobry wieczór Kochani!
Mamy dokładnie godzinę 1.00 - tak piszę tego posta w środku nocy, ale kto mi zabroni? Właśnie przypomniałam sobie o dwóch premierach o których chciałam Was poinformować. Słyszeliście może o "Wierze, miłości, śmierć"? Tak? To świetnie. Nie? To bardzo źle! Kilka tygodni temu przeczytałam pierwsze pięćdziesiąt stron i doszłam do wniosku, że chcę poznać tę powieść w całości. Dlatego już tupię nóżkami i czekam na premierę, która jest już tuż, tuż. Zainteresowani?Czy w świecie pełnym przestępstw można jeszcze w cokolwiek wierzyć?

Duisburg. Na moście nad Renem stoi policjant gotowy do skoku. Duchowny Martin Bauer, chcąc go powstrzymać, wspina się na barierkę i sam rzuca się w toń. Zaskoczony funkcjonariusz skacze mu na pomoc. Wspólnie dopływają do brzegu. Bauer zaryzykował i wygrał. Jednak kilka godzin później policjant ginie po upadku z dachu garażu. Wszystko wskazuje na samobójstwo − przeciwko mężczyźnie toczyło się dochodzenie w sprawie nadużyć finansowych. Bauer nie wie już, w co ma wierzyć, a rodzina zmarłego tylko pogłębia jego wątpliwości. Szukając prawdy, stawia wszystko na jedną kartę… 

 DRUGA ZAPOWIEDŹ!


Druga premiera na pewno zainteresuje wszystkich fanów fantastyki i ulubieńców twórczości Pani Bishop. Tak, Tak, dobrze czytacie - kolejna seria tej Pani pojawi się u nas :) Nie wiem jak Wy, ale ja się z tego powodu strasznie cieszę. 

 Ari, najmłodsza z wielopokoleniowego rodu czarownic, przeczuwa nadchodzące zmiany – zmiany na gorsze. Od wieków jej poprzedniczki opiekowały się Starymi Miejscami, dbając o to, by ziemie te pozostawały bezpieczne i płodne. Ale wraz z nadejściem Letniego Księżyca nastroje wśród jej sąsiadów stają się coraz bardziej napięte. Ari nie jest już bezpieczna.
Fae od dłuższego czasu ignorowali zmiany zachodzące w świecie śmiertelników, a do cienistego świata podróżowali jedynie po chwile dobrej zabawy. Tymczasem drogi powoli zaczynają znikać, skazując klany Fae na izolację i samotność.Choć światy duchowy i naturalny kiedyś pozostawały ze sobą w harmonii, dziś do uszu zarówno Fae, jak i śmiertelników, docierają akordy, które nie chcą ze sobą współbrzmieć. A kiedy przez miasto przetoczą się pomruki polowań na czarownice, niektórzy zaczną się zastanawiać, czy te dziwne znaki nie są przypadkiem różnymi nutami tej samej melodii.
Jedyna wskazówka, która ich wszystkich prowadzi, to niejasna wzmianka o Filarach Świata…" 

PREMIERA 14.01.2019  
Kochani, 
czekacie? Macie w planach? Czekam na Wasze komentarze! 
Do napisania! :)

6 komentarzy:

 1. A ja myślałam, że tylko ja nie śpię :D Nie słyszałam o tych premierach - nie mam pojęcia dlaczego :( Ale chcę przeczytać obie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszą zapowiedź muszę koniecznie przeczytać. Intrygujący opis, bardzo mnie zachęca do lektury. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Książek Bishop jeszcze nie czytałam, ale na tę mam chyba ochote :D
  Pozdrawiam :)
  Kasia z niekulturalnie.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Na żadną z tych zapowiedzi nie mam ochoty. Niestety :(

  Pozdrawiam,
  Lady Spark
  [kreatywna-alternatywa]

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwsza książka mnie zaintrygowała :) Nie dziwię się, że tak Cię porwała :D

  https://weruczyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Detektyw Książkowy , Blogger