[ZAPOWIEDŹ] - "Historia złych uczynków" Katarzyny Zyskowskiej - Ignaciak

Dobry wieczór Kochani!

Mam dla Was bardzo ważną informację! Dnia 28 lutego 2018 roku swoją premierę będzie miała najnowsza powieść Pani Katarzyny Zyskowskiej - Ignaciak pt. "Historia złych uczynków". Ja już jestem po lekturze tej książki i muszę przyznać, że jest fenomenalna. Pełna tajemnic, miłości, pożądania i złych uczynków.
Rozwiń, a dowiesz się więcej!


Studentka i wykładowca. Dziennikarka i chirurg. Uczennica i maturzysta. Co ich połączyło? Pożądanie? Miłość? Przeznaczenie? A może złe uczynki? 

 

O książce:
Nina przyjeżdża na studia do Warszawy. Wierzy, że ma szansę na lepsze życie niż jej matka. Jednak dzień, w którym wsiada do samochodu z tajemniczym mężczyzną, zmienia wszystko nieodwracalnie. Nina wikła się w toksyczny, niebezpieczny związek.

Miłosz fascynuje ją i przeraża. Kontroluje. Uzależnia.
Zmusza do rzeczy, których nigdy by nie zrobiła.

A potem mężczyzna nagle znika. Zrozpaczona Nina zaczyna poszukiwania, które prowadzą ją do starego domu w przedwojennym letnisku. Domu, w którym dawno temu ktoś popełnił zły uczynek. Niejeden.

Czy Miłosz i Nina spotkali się przypadkowo?
A może są tylko kolejnym ogniwem historii, która zaczęła się dużo wcześniej?

I kto zapłaci za złe uczynki, które nigdy nie zostały ukarane?
Już za kilka dni pojawi się recenzja "Historii złych uczynków", ale wierzcie mi na słowo, że jej napisanie nie będzie dla mnie  takie proste . To naprawdę mocna i nieprzewidywalna powieść z ciekawymi bohaterami i tragiczną historią, która sprawi, że nie będzie chcieli czynić złych uczynków. Za każdy zły uczynek, za każde przewinienie, za każdą krzywdę trzeba zapłacić wysoką cenę.
Zaintrygowani? :)

Kochani, 
wyczekujcie recenzji! I koniecznie dajcie znać czy zainteresowała Was ta historia! Do napisania!

7 komentarzy:

 1. Oj kusisz! Będę wyczekiwać premiery

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada sie ciekawie! Ja w tym roku mam misję, daje szansę polskim autorom bo zazwyczaj nie pchałam sie do nich za bardzo ale w 2018 postanowiłam to zmienić więc czym prędzej zapisuje tytuł i czekam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo zainteresował mnie prezentowany przez Ciebie tytuł. Oczywiście będę wyczekiwać zarówno na Twoją recenzję, jak i na konkurs.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam twórczość autorki, dlatego nie dziwią mnie wcale Twoje słowa. Zreszta najpóźniej jutro rozpocznę lekturę książki, takze już niebawem zweryfikuje Twoja opinie ze swoją. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czekam z niecierpliwością na recenzję. ;)
  Serdecznie pozdrawiam.
  www.nacpana-ksiazkami.blogspot.de

  OdpowiedzUsuń
 6. Muszę koniecznie przeczytać. Bardzo cenię sobie prozę autorki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czekam zarówno na książkę jak i na Twoją recenzję ;) Dopiero dziś trafiłam na Twój blog ale już widzę, że mogę tutaj szukać inspiracji.
  Obserwuję i będę odwiedzać.

  pozdrawiam i zapraszam do mnie

  czytankanadobranoc.blogspot.ie

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Detektyw Książkowy , Blogger