POD LUPĄ - czyli nowy cykl na bloguDzień dobry Kochani!
       Ostatnio przeglądając mojego bloga doszłam do wniosku, że chciałabym coś w nim zmienić. Nie chodzi tu o wygląd, czy inną formę recenzji, lecz wprowadzenie czegoś nowego na Detektywie Książkowym.
Kiedy już myślałam, że nic, kompletnie nic, nie wpadnie mi do głowy to nagle doznałam olśnienia. Może niektórzy z Was kojarzą "Szansę dla Polaka", którą kiedyś prowadziłam. Jeśli jej nie pamiętacie to nic straconego - naprawdę dużo nie straciliście, ponieważ ta seria na blogu miała dokładnie cztery posty. Teraz postanowiłam ją odświeżyć, zmienić jej nazwę i udoskonalić. Jak na razie co miesiąc będę Wam przedstawić jedną powieść napisaną przez polskiego autora. Nie będzie to recenzja, lecz moja krótka wypowiedź, z cytatami i grafikami. 

"Pod lupą" to cykl w którym będą pojawiać się wyłącznie powieści polskich autorów, które moim zdaniem warto przeczytać. Dlatego nie liczcie na negatywne opinie :) Posty będą pojawiać się  dnia 21 każdego miesiąca :)A teraz kieruję  do Was pewną prośbę - jeśli macie swoje ulubione powieści napisane przez polskich autorów i możecie je polecić z czystym sumieniem, to  będę wdzięczna za podanie propozycji w komentarzach :)

Póki co mogę Wam zdradzić, że na pewno w najbliższym czasie pojawi się wzmianka o twórczości...
UWAGA UWAGA

POLSKIEGO AUTORA  :D 

Kochani!
Liczę na Waszą pomoc! A na dniach możecie spodziewać się recenzji powieści pt."Niewolnica"!
Do napisania!  

6 komentarzy:

 1. Fajny pomysł! Polecam twórczość Joanny Opiat - Bojarskiej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Martyna Senator! Uwielbiam jej powieść "Zanim zgasną gwiazdy" <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobry pomysł. Ja uwielbiam... Alka Rogozińskiego, Magdę Witkiewicz, Agnieszkę Lingas-Łoniewską, Katarzynę Puzyńską i kilku innych. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy pomysł. Ja wielbię Małeckiego, nie mogę doczekać się jego najnowszej książki.

  Pozdrawiam, dziewczyna z książkami

  OdpowiedzUsuń
 5. O jest wielu dobrych polskich autorów! Poza tym bardzo fajny pomysł na ten cykl! A ja ze swojej strony polecałabym "Sanatorium pod zegarem" Liliany Fabisińskiej, "Zakręty losu" lub "Bez przebaczenia" Agnieszki Lingas Łoniewskiej, Katarzynę Bondę, Krajewskiego, Miłoszewskiego, Sapkowskiego, Witkiewicz (to takie co ostatnio przeczytałam).

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Detektyw Książkowy , Blogger