piątek, 1 września 2017

POD LUPĄ - czyli nowy cykl na bloguDzień dobry Kochani!
       Ostatnio przeglądając mojego bloga doszłam do wniosku, że chciałabym coś w nim zmienić. Nie chodzi tu o wygląd, czy inną formę recenzji, lecz wprowadzenie czegoś nowego na Detektywie Książkowym.
Kiedy już myślałam, że nic, kompletnie nic, nie wpadnie mi do głowy to nagle doznałam olśnienia. Może niektórzy z Was kojarzą "Szansę dla Polaka", którą kiedyś prowadziłam. Jeśli jej nie pamiętacie to nic straconego - naprawdę dużo nie straciliście, ponieważ ta seria na blogu miała dokładnie cztery posty. Teraz postanowiłam ją odświeżyć, zmienić jej nazwę i udoskonalić. Jak na razie co miesiąc będę Wam przedstawić jedną powieść napisaną przez polskiego autora. Nie będzie to recenzja, lecz moja krótka wypowiedź, z cytatami i grafikami. 

"Pod lupą" to cykl w którym będą pojawiać się wyłącznie powieści polskich autorów, które moim zdaniem warto przeczytać. Dlatego nie liczcie na negatywne opinie :) Posty będą pojawiać się  dnia 21 każdego miesiąca :)A teraz kieruję  do Was pewną prośbę - jeśli macie swoje ulubione powieści napisane przez polskich autorów i możecie je polecić z czystym sumieniem, to  będę wdzięczna za podanie propozycji w komentarzach :)

Póki co mogę Wam zdradzić, że na pewno w najbliższym czasie pojawi się wzmianka o twórczości...
UWAGA UWAGA

POLSKIEGO AUTORA  :D 

Kochani!
Liczę na Waszą pomoc! A na dniach możecie spodziewać się recenzji powieści pt."Niewolnica"!
Do napisania!  

6 komentarzy:

 1. Fajny pomysł! Polecam twórczość Joanny Opiat - Bojarskiej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Martyna Senator! Uwielbiam jej powieść "Zanim zgasną gwiazdy" <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobry pomysł. Ja uwielbiam... Alka Rogozińskiego, Magdę Witkiewicz, Agnieszkę Lingas-Łoniewską, Katarzynę Puzyńską i kilku innych. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy pomysł. Ja wielbię Małeckiego, nie mogę doczekać się jego najnowszej książki.

  Pozdrawiam, dziewczyna z książkami

  OdpowiedzUsuń
 5. O jest wielu dobrych polskich autorów! Poza tym bardzo fajny pomysł na ten cykl! A ja ze swojej strony polecałabym "Sanatorium pod zegarem" Liliany Fabisińskiej, "Zakręty losu" lub "Bez przebaczenia" Agnieszki Lingas Łoniewskiej, Katarzynę Bondę, Krajewskiego, Miłoszewskiego, Sapkowskiego, Witkiewicz (to takie co ostatnio przeczytałam).

  OdpowiedzUsuń