Książka na którą czekacie, czyli 6 cytatów z powieści K.C. Lynn pt."Fighting temptation"

Dzień dobry Kochani!
   Mam nadzieję, że nie zapomnieliście o moim gorącym patronacie medialnym, bo za całe cztery dni będziecie mogli zaopatrzyć się w swój świeżutki, pachnący i jedyny w swoim rodzaju egzemplarz powieści pt."Fighting temptation". Jestem strasznie ciekawa jak odbierzecie historię Jaxsona i Julii.  Na zachętę mam dla Was przygotowanych kilka fajnych cytatów! Ale zanim je pokażę, przypomnę Wam o czym jest ta świetna powieść. Zapraszam!
"Jaxson jest arogancki, skłonny do złości i agresji. Ale jest także wyjątkowy, silny i honorowy. Uwielbiam wszystkie jego wady bezwarunkowo i nieodwołalnie. Chociaż on sam nie wierzy w miłość, ja zawsze będę go kochała.
Julia Sinclair

Julia różniła się od wszystkich ludzi, których znałem. Wcześniej nigdy bym nie przypuszczał, że może istnieć ktoś równie dobry i szczery. Im lepiej ją poznawałem, tym bardziej byłem od niej uzależniony. Z każdą chwilą spędzoną razem niszczyła jakąś część mroku, który wciąż we mnie tkwił. Dzięki Julii moje gówniane życie nie wydawało się takie okropne. I zanim się spostrzegłem, zakochałem się w dziewczynie nie z tego świata.
Jaxson Reid

Niecodzienna para przyjaciół – niewinna dziewczyna o dobrym sercu i powszechnie znany „niegrzeczny chłopiec”. Los sprawił, że ich ścieżki się przecięły, co sprawiło, że powstała między nimi silna więź oraz pojawiła się pokusa, której oboje pewnej nocy ulegli.
Mija pięć lat. Jaxson wraca do jedynej dziewczyny, która była dla niego ważna, aby naprawić błędy przeszłości. Jednak jest ktoś, kto nie cieszy się z jego powrotu. Ktoś, kto uważa, że Julia ma już kogoś, kto o nią zadba i nie cofnie się przed niczym, aby ten stan rzeczy nigdy nie uległ zmianie.
Jaxson nie tylko będzie musiał stanąć do walki w obronie Julii, ale zmierzyć się również z dręczącymi jego duszę demonami: śmierci, zepsucia, destrukcji i wojny."

A teraz mam dla Was kilka cytatów!
Kochani, 
to jak? Macie tę książkę w planach? Czy jednak poczekacie na moją recenzję? :) 
Do napisania! 

6 komentarzy:

 1. Tak! Tak! Chcę to z całego serca! Na pewno ją zamówię w najbliższym czasie *.*

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam tę książkę w oryginale i jest naprawdę dobra :) Z chęcią zapoznam się z polskim tłumaczeniem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam ją w planach, ale nie zaszkodzi też przeczytać recenzję, jak już ją dodasz, więc czekam :)
  Obserwuję i będę wpadać częściej :) Zapraszam do siebie :D
  http://whothatgirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Cytaty zachęcają do przeczytania :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Detektyw Książkowy , Blogger