PATRONAT DETEKKTYWA KSIĄZKOWEGO - "Fighting temptation" K.C. Lynn

Moi Drodzy!
Bloga prowadzę od prawie czterech lat, ale dopiero kilka dni temu zdecydowałam wziąć pod swoje skrzydła książkę. Oczywiście chodzi o patronat medialny! Mam nadzieję, że sprawdzę się w tej roli i zachęcę Was wszystkich do przeczytania perełki K.C. Lynn. Kochani, historia Jaxsona i Julii jest naprawdę wyjątkowa, więc musicie ją przeczytać. Koniec kropka. To ma być Wasz "must have" na jesienne wieczory. Uwielbiam tę powieść. Naprawdę uwielbiam.

OPIS:


Jaxson jest arogancki, skłonny do złości i agresji. Ale jest także wyjątkowy, silny i honorowy. Uwielbiam wszystkie jego wady bezwarunkowo i nieodwołalnie. Chociaż on sam nie wierzy w miłość, ja zawsze będę go kochała.
Julia Sinclair

Julia różniła się od wszystkich ludzi, których znałem. Wcześniej nigdy bym nie przypuszczał, że może istnieć ktoś równie dobry i szczery. Im lepiej ją poznawałem, tym bardziej byłem od niej uzależniony. Z każdą chwilą spędzoną razem niszczyła jakąś część mroku, który gdzieś we mnie tkwił. Dzięki Julii moje gówniane życie nie wydawało się takie okropne. I zanim się spostrzegłem, zakochałem się w dziewczynie nie z tego świata.
Jaxson Reid

Niecodzienna para przyjaciół – niewinna dziewczyna o dobrym sercu i powszechnie znany „niegrzeczny chłopiec”. Los sprawił, że ich ścieżki się przecięły, co sprawiło, że powstała między nimi silna więź oraz pojawiła się pokusa, której oboje pewnej nocy ulegli. Mija pięć lat; Jaxson powraca do jedynej dziewczyny, która była dla niego ważna, aby naprawić błędy przeszłości. Jednak jest ktoś, kto nie cieszy się z jego powrotu. Ktoś, kto uważa, że Julia ma już kogoś, kto o nią zadba i kto nie cofnie się przed niczym, aby ten stan rzeczy nigdy nie uległ zmianie. Jaxson nie tylko będzie musiał stanąć do walki w obronie Julii, ale również zmierzy się twarzą w twarz z własnymi demonami, dręczącymi jego duszę: uosobieniami śmierci, zepsucia, destrukcji i wojny.

Jak podoba Wam się opis? Kuszący, prawda?
 


Powyżej widzicie zagraniczne okładki powieści. Jeśli mam być z Wami szczera to bardziej podoba mi się wersja wydawnictwa Niezwykłego, bo jest bardziej subtelna, delikatna i sexy. Czuć po prostu ten ogień między Julią, a Jaxsonem.

PREMIERA 14.11.2018 r.


 Kochani, 
czekam na Wasze komentarze :) Jestem ciekawa czy jesteście tak samo podekscytowane jak ja! 

Do napisania

6 komentarzy:

  1. Gratuluje patronatu :) Ja mam bloga od 7 lat ale nie staram się o patronaty - nie mam czasu się z tym bawić :(

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna wiadomość! Książkę mam oczywiście w planach!

    OdpowiedzUsuń
  3. Wow! Ta książka to petarda, więc gratuluję patronatu :) Ale w tajemnicy Ci powiem, że drugi tom jest jeszcze lepszy :D

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Detektyw Książkowy , Blogger