KONKURS Z "RATOWNIKAMI CZASU"!

Kochani! 
Jeżeli jesteście aktywni na moich social mediach to na pewno wiecie, iż kocham "Ratowników czasu"! To jedna  z najnowszych publikacji wydawnictwa Jaguar i jedna z moich ulubionych książek :3 Czy jesteście gotowi na pewien ciekawy i intrygujący konkurs? Zapraszam do rozwinięcia!
KONKURS🐱
Razem z @justynadrzewicka mamy dla Was propozycje nie do odrzucenia.
📣ZADANIE jest następujące:
Należy zrobić zdjęcie lub rysunek kota i umieścić je na swoim profilu z hasztagiem #konkursratownicyczasukot (Technika dowolna, umaszczenie również, nie musi być brytyjski jak na okładce.)
Praca będzie zdobiła okładkę dodatkowego opowiadania z uniwersum "Ratowników czasu", pt. "Gwiazdka z Mutantem" . Będzie to świąteczny prezent dla czytelników. 🎁🎀
Opowiadanie zamieścimy na naszej stronie internetowej i na stronie Ratowników. ⌚CZAS: do 2 grudnia włącznie. 🎁NAGRODA: zamieszczenie zwycięskiej pracy na okładce opowiadania oraz egzemplarz "Ratowników czasu" z autografem autorki.

Masz konto na Instagramie? Chcesz zgarnąć egzemplarz książki z autografem? W takim razie spróbuj swoich sił! Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :) !

Do napisania!

4 komentarze:

  1. Książka zamówiona czekam na przesyłkę. Będę z niej zadowolony? :)A w konkursie może wezmę udział :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawy i kreatywny konkurs. Konto na Instagramie mam, a książka już dawno przeczytana :) Wezmę udział

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Detektyw Książkowy , Blogger