"Pakt z diabłem" - Meghan March

                  Spotkałaś w swoim życiu kogoś niebezpiecznego, mrocznego i nieprzewidywalnego? Nie? W takim razie musisz poznać głównego bohatera powieści pt."Pakt z diabłem". Forge nie należy do miłych, sympatycznych i uroczych osób. Jest bezwzględny, lojalny i bezkompromisowy. Chce dostać nową zabawkę? Dostaje ją. Nawet jeżeli ma iść po trupach do celu. Czy jesteś gotowa na spotkanie z tym miliarderem? Tak? Jesteś tego pewna? Zapraszam do zapoznania się z moją opinią!

                     Drapieżny miliarder Jericho Forge nie przegrywa. Nigdy się nie wycofuje i zawsze dostaje to, na co ma akurat ochotę. Nie potrzebuje pozwoleń i nie musi nikogo przepraszać. On może wszystko. Dosłownie. Nie ma żadnych skrupułów. Podobnie jak olśniewająca India Baptiste, zwana Królową Midas, niezrównana pokerzystka, znana z cudownej urody i bezwzględności w grze. Jeśli India postanowi, że musi wygrać, zrobi wszystko, aby to osiągnąć. Nawet jeśli miałaby dać w zastaw samą siebie. Niestety, zakład z Forge’em nie był dobrym pomysłem. Kobieta spodziewała się, że w ten sposób wygra dziesięć milionów dolarów, pieniądze, od których tak wiele zależało. Jednak tym razem przegrała. Straciła wszystko, co naprawdę kochała. I znalazła się w całkowitej władzy mężczyzny, który najwyraźniej postanowił z niej korzystać zgodnie ze swoimi zachciankami. Ku swojemu przerażeniu India niemal od razu odkryła, że ów brutalny, ale niezwykle męski facet budzi w niej instynkty potężniejsze niż zwykłe pożądanie.
                    To moje czwarte spotkanie z twórczością Meghan March. Poprzednia seria tej autorki strasznie mi się spodobała i wprawiła mnie w nie małe osłupienie. Ale moi Drodzy! Możecie mi teraz nie uwierzyć, ale "Pakt z diabłem" jest jeszcze lepszy.  Jak to możliwe? Nie mam bladego pojęcia! Jestem w takim szoku, że jeszcze nie wiem jak ugryzę tę opinię, ale przygotujcie się na moje ogromne zachwyty. Dajcie mi więcej książek Pani March! Takich książek potrzebuję na polskim rynku wydawniczym! To co przed chwilą przeczytałam przechodzi ludzkie pojęcie! On jest naprawdę bardzo niegrzecznym i oryginalnym bohaterem. Ona jest prawie jest taka sama jak on, bo bezwzględność to jej drugie imię. Ale kto wygra pojedynek, nie tylko ten pokerowy? On? A może jednak ona? Kto kogo usidli i rozgryzie? Tego dowiecie się jak skusicie się na tę cudowną powieść!

            Chciałabym mieć jakieś zastrzeżenia do tej książki, ale niestety nie mam. Nic na to nie poradzę, ale jestem w niej na serio zakochana. Chyba mam słabość do nieoczywistych, bezwzględnych i przy okazji minimalnie romantycznych powieści. Teraz się zastanawiam czy "Pakt z diabłem" można nazwać romantycznym. A Wy jak myślicie? Czytaliście tę książkę? Nawet mi nie piszcie, że nie, bo się obrazimy! Ta pozycja jest obowiązkowa dla wszystkich czytelniczek, które uwielbiają mocniejsze i mroczniejsze klimaty. Nawet sobie nie myślcie, że Forge przy ukochanej stanie się słodkim ptysiem, bo tak z pewnością nie będzie. 
                  Ale zrobiło mi się gorąco! Uwierzcie mi na słowo, że ta historia jest naprawdę niewiarygodnie ognista, pikantna i oryginalna w każdym zdaniu. Na samą myśl robi mi się gorąco, ale to już mówiłam.... Chcesz poznać prawdziwą mieszankę charakterów? Znudziły Ci się słodkie romanse? Szybko zabieraj się do czytania powyższej książki. Nie pożałujesz tego,
                 "Pakt z diabłem" to coś nowego na polskim rynku wydawniczym. On nie należy do grzecznych chłopców, a ona nie jest grzeczną dziewczynką. Oboje mają tajemnice, pragnienia i mroczne strony. Czy taki duet ma rację bytu? Tego przekonacie się po przeczytaniu najnowszej powieści Meghan March. 

Kochani,
czytaliście? Macie w planach? Koniecznie dajcie znac!
            

3 komentarze:

  1. Konienicze muszę przeczytać. To będzie dobre!

    OdpowiedzUsuń
  2. Nieczęsto sięgam ten gatunek książek, ale skoro ten tytuł jest czymś innym na rynku wydawniczym, to jestem go ciekawa. 😊

    OdpowiedzUsuń
  3. Widziałam tę książkę na interenetach, ale nie zwróciła mojej uwagi. Teraz po przeczytaniu Twojej opinii mam na nią ochotę :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Detektyw Książkowy , Blogger