"Ryzykowny rzut: - Kennedy Ryan

          Popełniłaś kiedyś błąd i oddałaś serce niewłaściwej osobie? Myślałaś, że spotkałaś księcia z bajki, a to była zwyczajna ropucha? Czasami pierwsze wrażenie bywa mylne i złudne, a my zakochujemy się w czyimś wyobrażeniu, a nie w prawdziwym obliczu. Wiesz, czasem można oddać serce   niewłaściwej osobie. Pomyłki się przecież zdarzają.... Czasami szczęśliwe zakończenie nie bardzo odległe. Coś o tym wie główna bohaterka powieści pt."Ryzykowny rzut". Iris poznała i zakochała się  w kimś idealnym. Aczkolwiek ideał okazał się zwyczajnym oszustem. Czy dziewczynie uda się uciec z rąk toksycznej relacji? Zapraszam do rozwinięcia!

            Myślisz, że wiesz, co to znaczy być dziewczyną koszykarza? Uwierz mi, nie masz pojęcia. Moja bajka zamieniła się w koszmar. Szczęśliwe zakończenie nie było mi pisane. Pocałowałam księcia, a on zmienił się w oszusta, zaś jego miłość okazała się złotem głupców. W grze jednak pojawił się nowy zawodnik, August West. Jedna z najjaśniejszych gwiazd NBA. Jest wspaniały, a do tego mnie pragnie. A ja pragnę jego… Tylko co mam zrobić, by wyrwać się z objęć fałszywego księcia? Jak uwolnić się od toksycznej przeszłości?
     Moi Kochani, nie mam pojęcia co mam teraz napisać. Jestem w kropce. Jestem w rozsypce. Jestem w totalnym szoku. Słyszeliście może o książce pt."Ryzykowny rzut"? Nie? W takim razie szybciutko weźcie długopis i kartkę do ręki i zapiszcie sobie ten tytuł. "RYZYKOWNY RZUT" - zapisaliście? Super, a teraz musicie tę powieść przeczytać. To nie jest kolejna nudna i przewidywalna opowiastka o miłości. To nie erotyk. To coś więcej. Uwierzcie mi na słowo, że ta pozycja rozwala i rozpiernicza system w każdym zdaniu. WOW! Nie wiem, naprawdę nie wiem czy dam radę napisać tę opinię, ale muszę to zrobić dla Was i dla tej książki. Ta historia nie może zginąć w tłumie innych, ponieważ jest zbyt mocna, ważna i doskonała w każdym calu. Autorka stworzyła coś tak dobrego, fantastycznego i życiowego, że po prostu brak mi słów. BRAK MI SŁÓW! Co ja mam teraz zrobić? Nie mogę przestać myśleć o "Ryzykownym rzucie". Nie umiem zapomnieć o naszej Iris, która przeszła przez piekło. Nie chcę rozstawać się z Augustem Westem, który.... a niech to zostanie naszą tajemnicą. Chciałabym natomiast przywalić pewnemu Calebowi, który jest chamem, prostakiem i okej, okej. Włączam hamulec! Nie mogę tego napisać,bo wiem, że nie lubicie przekleństw w recenzjach. Widzicie ile ta książka wzbudziła we mnie emocji? Chcę przeklinać, a wiecie, że tego nie lubię robić. Jednym słowem - emocje gwarantowane.
         Szczerze? Jestem pewna na dwieście procent, że ta książka pozytywnie Was zaskoczy. Początkowo kiedy po raz pierwszy zobaczyłam ją w zapowiedziach to myślałam, iż będę miała do czynienia z lekką i mocno erotyczną opowiastką na jeden wieczór. A co otrzymałam? Coś zupełnie innego. Liczycie na seksowną panienkę i bardzo męskiego bohatera, którzy fantazjują tylko o seksie? Tutaj tego nie dostaniecie. Owszem ta opowieść jest sexy, ale nie tylko. Bliskość fizyczna jest tutaj tylko dopełnieniem. Pani  Kennedy Ryan w swojej powieści poruszyła zupełnie inne tematy. Takie jak przemoc fizyczna, przemoc psychiczna czy toksyczna relacja. O takich rzeczach już się nie mówi i to jest błąd. To może dopaść każdego, a nie każdy może mieć tyle uporu co nasza bohaterka. Okej, już nic więcej nie mówię, bo za dużo zdradzę! 
          Nie mam żadnych zastrzeżeń do powyższej powieści. Wszystko, dosłownie wszystko mi się w niej podobało. No dobra... prócz Caleba. Kreację głównych postaci oceniam na szóstkę z plusem, fabułę na sześć i styl autorki również. Co tu dużo pisać - jestem totalnie pod wrażeniem "Ryzykownego rzutu"!  
          Znudziły Ci się nudne romanse? Masz dość oklepanych erotyków? Chcesz przeczytać coś wartościowego, mocnego, a zarazem pikantnego?  W takim razie znalazłam coś dla Ciebie - skuś się na "Ryzykowny rzut". Ta historia złamie Ci serce i  sprawi, że w mig zapomnisz o całym świecie. Og tej książki nie można się oderwać. Polecam!

Kochani, 
to jedna z najlepszych książek tego roku. Nie żartuję!
Do napisania!

5 komentarzy:

 1. Ehhh czuję się przekonana! Nie wiem dlaczego, ale Twoje recenzje na mnie działają. Wieczorem zamawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie byłam pozytywnie nastawiona do tej książki, bo miałam ją za zwykły erotyk. Teraz na pewno się na nią skuszę!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że ta książka doskonale sprawdzi się na wakacjach. 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem przekonana! Przy następnych zakupach książkowych będę miała ją na uwadze :D

  Pozdrawiam!
  recenzje-zwyklej-czytelniczki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Przekonałaś mnie i to bardzo, a się wahałam :D

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Detektyw Książkowy , Blogger